Home INFO Ќе ја препознаете ли? Џенифер Лопез на аудиција пред 30-тина години (ВИДЕО)

Ќе ја препознаете ли? Џенифер Лопез на аудиција пред 30-тина години (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Џеј Ло денес е една од најзодните дами на светот.

Бујни облини, долга коса и изразени јаболчници се нешто што денеска е нејзин заштитен знак, но пред 30-тина години, Џенифер изгледала сосема поинаку.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------