Home INFO Ви се допаѓа ли новото видео на Џенифер Лопез?

Ви се допаѓа ли новото видео на Џенифер Лопез?

SHARE

Талентираната Џенифер Лопез неуморно работи на снимањето на својот филм „Hustlers“.

Минатата недела, таа ја издаде песната „Medicine“, а го објави и спотот за истата кој е инспириран од циркус.

РЕКЛАМИ: ---