Home INFO Ви се допаѓа ли новото видео на Џенифер Лопез?

Ви се допаѓа ли новото видео на Џенифер Лопез?

реклама:G Natural

Талентираната Џенифер Лопез неуморно работи на снимањето на својот филм „Hustlers“.

Минатата недела, таа ја издаде песната „Medicine“, а го објави и спотот за истата кој е инспириран од циркус.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------