Home INFO Ќерката на Трамп постираше видео на Инстаграм од белградска кафана

Ќерката на Трамп постираше видео на Инстаграм од белградска кафана

реклама:Лето во Банско

Денеска сите балкански медиуми ја пренесоа веста дека најмалата ќерка на американскиот претседател Доналд Трамп, Тифани е во Белград која што уште од првиот ден очигледно била добро упатена како да ги помине вечерите таму.

Она што таа го сподели на социјалните мрежи беше видеото од една кафана каде што со своето момче и пријатели ужива во звуците на хармониката.

Таа во Србија планира да остане 11 дена, а денешниот ден го искористила и да прошета во центарот на градот придружена од силно обезбедување, а своите впечатоци редовно ги објавува на својот Инстаграм.

View this post on Instagram

Поздрав из Србије ????????

A post shared by Tiffany Ariana Trump (@tiffanytrump) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------