Home ШОУ БИЗз Балкан Дара Бубамара на Инстаграм објави ново експлицитно видео по „грешка“ /ФОТО/

Дара Бубамара на Инстаграм објави ново експлицитно видео по „грешка“ /ФОТО/

реклама:G Natural

Фолк пејачката Дара Бубамара повторно шокираше на социјалните мрежи.

Имено пејачката вчера на својот Инстаграм профил објавила експлицитно видео на кое се задоволува со вибратор, кое што по кратко време го отстранила.

И додека сите очекуваа што таа ке направи и каков ќе биде нејзиниот коментар, таа во следен пост напишала:

„Ми се повлече копчето по грешка. Малку вежбав. Нека сме живи и здрави„- објаснила Дара.

Коментарите по ова се навистина различни, има и од оние кои ја поддржуваат но и лоши коментари кои што велат дека поради падот на популарноста Дара е подготвена да направи се!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------