Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ким Кардашијан ги стаписа сите со нејзината роденденска честитка за Кание Вест(фото)

Ким Кардашијан ги стаписа сите со нејзината роденденска честитка за Кание Вест(фото)

реклама:G Natural

Целиот свет се разнежни откако Ким Кардашијан објави семејна фотографија заедно со Каније Вест и нивните четири деца со која му го честиташе 40 тиот роденден.

„Среќен ти роденден. Ќе те сакам целиот живот“, напишала Ким под сликата и ги разбранува сите таблоиди кои почнаа да се прашуваат дали можеби се предомислила за одликата за разводот и сега се кае.

Сепак над 4 милиони лајкови со куп коментари од фановите ширум светот собра на овој пост голем дал со поддршка кон неа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------