Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ким Кардашијан и Кание Вест се смирија со Бијонсе!? Еве зошто се...

Ким Кардашијан и Кание Вест се смирија со Бијонсе!? Еве зошто се скараа!

реклама:Велигден со Стаф

Во серијата објави на својот Инстаграм профил, Кание Вест постираше и фотографија од славниот брачен пар Бијонсе и Џеј Зи.

Оваа фотографија ја заинтригира јавноста, особено што подолг период двете семејства не се во добри односи.

View this post on Instagram

famleeeeee

A post shared by ye (@kanyewest) on

Бијонсе и сопругот позираат во автомобил, а пејачката носи обувки слични на оние кои ги дизајнираше Кание за својата Yeezy модна линија.

Под објавата тој кратко напиша “фамилијааа”.

Очигледно односите се подобриле и славните двојки ги закопале секирите.

Да потсетиме, причината за кавгата на Кание со Џеј Зи и Бионсе, според изјавите на Вест е неприсуството на двојката на неговата венчавка со Ким.

Свадбата се случуваше во периодот кога пејачката и раперот имаа брачни проблеми.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------