Home INFO Кој и даде возачка дозвола? (видео)

Кој и даде возачка дозвола? (видео)

реклама:Лето во Банско

Често во сообраќајот се случуваат некои ситуации кои не тераат да се запрашаме кој се има дозвола за возење.

Меѓутоа, во морето бизарни случувања, постапката на оваа девојка сепак се издвојува од останатите.

На снимката се гледа непозната девојка која сред пат од непозната причина нагло закочила, потоа излегла од автомобилот кој сеуште се движел.

Возилото набрзо прешло на спротивната лента каде удрило во друг авотмобил.

За работата да биде уште побизарна, девојката продолжила да се шета како ништо да не се случило.

Според „San Gabriel Valley Tribune“ од Калифорнија, полицијата ја привела 22-годишната девојка и ја однела во психијатриска болница.
Видео: Излезе да си ги протегне нозете

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------