Home INFO Еве како визуелно да имате подолги нозе

Еве како визуелно да имате подолги нозе

Stylish young woman
реклама:Велигден со Стаф

Колку и да ви звучи невозможно, верувајте дека е лесно да направите илузија на долги и слаби нозе.

Таа се крие во идеалната комбинација на бои, текстури, материјал, но и кроеви.

Еве неколку трикови кои дааваат фантастични резултати.

1. Чизми над колена

2. Долги фармерки

3. Штикли во крем боја

4. Панталони со линии

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------