Home ШОУ БИЗз Балкан Кога Марија Шерифовиќ се забавува во бикини! (фото)

Кога Марија Шерифовиќ се забавува во бикини! (фото)

реклама:G Natural

Српската пејачка Марија Шерифовиќ изненади на нејзиниот Инстаграм профил со видео во бикини, на кое како објаснување стои „Отсекогаш сакав да бидам карате кид“.

Медиумите во Србија презедоа фотографии од видеото, и ја пофалија пејачката дека одлично изгледа во бикини. Дел од натписите во српските медиуми стои „Никогаш не изгледала подобро, женствена и непрепознатлива во бикини“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------