Home INFO Кога мобилниот е поважен од детето (ВИДЕО)

Кога мобилниот е поважен од детето (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Овој настан се случил во Кина, а видеото е раширено низ целиот свет.

Девојченцето во еден момент се навалува преку оградата на еден базен со риби и паѓа на глава во базенот , а за тоа време мајката се занимаваше со својот мобилен телефон и не примети што се случува со ќеркичката.

За среќа во тој момент, во близина се нашол полицаец, кој скокнал во базенот и го извлекол живо девојчето.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------