Home INFO Колку чини овој аутфит на Јелена Карлеуша

Колку чини овој аутфит на Јелена Карлеуша

реклама:G Natural

Познатата пејачка Јелена Карлеуша во моментов ужива во луксузен ресорт во Турција.

Редовно објавува фотографии на социјалните мрежи, а еве колку чини дел од облеката и аксесоарите кои ЈК ги има не себе.

View this post on Instagram

????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Карлеуша се бања во костим од 23 евра, а чекори во сандали од 560 евра.

Очилата за сонце и чинат 90, а торбата 465 евра.

На себе има и шешир од познат моден бренд кој чини дури 420 евра.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------