Home INFO Леонардо Ди Каприо во нова љубовна врска? Избраничката е скоро 30 години...

Леонардо Ди Каприо во нова љубовна врска? Избраничката е скоро 30 години помлада од него! (фото)

реклама:Лето во Банско

Славниот холивудски актер Леонардо Ди Каприо неодамна беше виден во друштво на нова девојка.

Парот се појави на забава со 19 годишна манекенка од Израел, Еден Полани.

Еден е модел и инфлуенсерка, а не е познато како парот се запознал.

Актерот го бие лош глас кога станува збор за љубовни врски. Имено, во изминатиот период, неговите девојки никогаш не се постари од 25 години, но се чини дека овој пат претерал.

Многумина од фановите коментираат дека младата Еден го користи Лео за слава, а актерот ќе ја напушти веднаш штом наполни 25 години.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------