Home INFO Лепа Бена и Боба слават годишница: Пејачката објави досега невидена фотографија (ФОТО)

Лепа Бена и Боба слават годишница: Пејачката објави досега невидена фотографија (ФОТО)

реклама:G Natural

На денешен ден, пред 27 години, популарната пејачка Лепа Брена стапила во брак со тогаш популарниот тенисер Боба Живојиновиќ.

Брена овјави фотографија од својата венчавка, и ги разнежни нејзините фанови.

Изминатите 27 години пејачката безрезервно добивала поддршка од својот сопруг за кого честопати изјавува дека е и нејзин најдоабр пријател.

Бобо и јас никогаш не сме биле класичен пар. Многу често сме на различни страни од светот, но често патуваме и заедно и навистина уживаме во тие моменти. Боба е двиогател во нашата заедница, тој предлага, иницира, а мене многу ми се допаѓа таа негова особина – изјавила Брена

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------