Home INFO Копија на Џорџ Клуни: Наследниците на актерот се неодоливи (фото)

Копија на Џорџ Клуни: Наследниците на актерот се неодоливи (фото)

реклама:G Natural

Популарниот холивудски пар, Џорџ и Амал Клни пред повеќе од една година ги добија близнаците Ела и Александар.

Се додега, сопружниците ги држеа бебињата подалеку од очите на јавноста.

Амал одлучила да ги прошета преслатките близнаци по улиците на Њујорк, без да им ги крие лицата.

Од прв поглед може да се заклучи дека децата се копија на нивниот татко.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------