Home INFO Лепа Брена ги поздрави фановите од када полна со пена /ВИДЕО/

Лепа Брена ги поздрави фановите од када полна со пена /ВИДЕО/

реклама:G Natural

И Лепа Брена секојдневно е активна на социјалните мрежи па постојано објавува многу фотографии и предизвикува внимание кај своите фанови.

Нејзината видео објава која што ја постираше на својот Инстаграм профил каде што е во када полна со пена во која се релаксира и загрева предизвика многу поделени реакции кај обожавателите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------