Home INFO Заврши на инфузија, Марија Шерифовиќ ги откажа настапите /ФОТО/

Заврши на инфузија, Марија Шерифовиќ ги откажа настапите /ФОТО/

реклама:Лето во Банско

Сите јавни личности со нај различни фотографии ја честитаа Новата Година на своите фанови. Онаа која што беше несекојдневна и направена сосема спротивно од фотките со настапи, елки, семејство… беше на Марија Шерифовиќ.

Имено пејачката на своите следбеници на социјалните мрежи им ја честиташе новата со слика од хотелска соба каде што е со инфузија.

Дали од преголем замор или премногу алкохол Марија морала да прими инфузија, тоа не го открива.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------