Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Лепа Брена и семејството го прославија роденденот на Боба на нивната јахта...

Лепа Брена и семејството го прославија роденденот на Боба на нивната јахта во Монако (фото)

реклама:G Natural

На нивната јахта која ја купија пред неколку месеци и според српските медиуми чини 850 000 илјади евра семејството Живоиновиќ го прослави 59тиот роденден на Боба.

Покрај Лепа Брена и Боба на јахрата во Монако им се придруѓија и синот Виктор со девојката Сандра како и Филип со сопругата Александра Пријовиќ.

Како изгледа јахтата и дел од убавиот момент со сопругот Брена објави за своите фанови на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

Happy birthday my love 💋❤️💝

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------