Home INFO Лепа Брена неможела да ја сокрие болката, неколку пати го прекинала снимањето...

Лепа Брена неможела да ја сокрие болката, неколку пати го прекинала снимањето во карантин (ВИДЕО)

реклама:G Natural

На сите тешко ни паѓа новото секојдневие во карантин без стандардните работни обврски и излегувања.

Ова е период кога сме сите со блиските и каде што евоцираме многу спомени.

За време на снимањето на својот концерт во карантин Лепа Брена еколку пати ја понеле емоции па го прекинувала снимањето за да се смири.

Видеата се вее на Јутјуб и доколку ви недостигаат настапите на Брена можете да ги гледате дома.

Еве еден од нив:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------