Home INFO Лепа Брена од изолација: Конечно имам време за …

Лепа Брена од изолација: Конечно имам време за …

реклама:Велигден со Стаф

Во периодот на изолација заради Корона вирусот голем дел од светските и балканските ѕвезди постојано се на социјалните мрежи и комуницираат со своите фанови, споделувајки совети како најдобро да се поминат деновите дома.

Една од најголемите балкански ѕвезди фолк пејачката Лепа Брена не остана рамнодушна и сподели на Инстаграм како таа го минува времето во изолација.

Имено како што каша таа како и сите жени во светот успеала да ги среди сите домашни работи од гардероберот, секое катче во нејзиниот дом како и дворот.
Она што неа и претставувало големо задоволство е тоа што имала време и за во кујна. А како изгледа нејзината објава во изолација погледнете.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------