Home INFO Лепа Брена од сопругот доби уникатен подарок: Чини 30 000 евра а...

Лепа Брена од сопругот доби уникатен подарок: Чини 30 000 евра а има само 9 такви во светот!

реклама:Велигден со Стаф

Лепа Брена, за својот роденден доби неверојатен подарок од својот сопруг.

На сите им е познато дека бившиот тенисер не штеди на својата сопруга, па така оваа година тој ја изненадил пејачката со микрофон Sennheiser digital 9000.

“Никој друг на Балканот нема таков микрофон, а во светот ги има само 9. Со него пејат Адел, Ед Шеран, Бијонсе, Тејлор Свифт, Питбул, Дрејк, Колдплеј, Бруно Марс. Деветтата сум, јас. Презадоволна сум и му благодарам на Боба за извонредниот подарок ” – открила брена.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------