Home INFO Луксуз е најзиното второ име: Колку чинат хеланките на Јелена Карлеуша?

Луксуз е најзиното второ име: Колку чинат хеланките на Јелена Карлеуша?

реклама:G Natural

Оваа жена буквално е најекспонираната медиумска личност во регионот.

Секогаш го привлекува вниманието како со беспрекорниот изглед и неверојатниот стил, така и со ексцентричното однесување!

Неодамна на социјалните мрежи ЈК сподели фтографија на која позира во ултра стегнати панталони од познат светски бренд.

Истите чинат околу 550 евра, а со соглед на финансиската состојба на пејачката, не е никаков проблем да си ги дозволи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------