Home INFO Урнебесно видео: Ќе успее ли да ја исуши косата?

Урнебесно видео: Ќе успее ли да ја исуши косата?

реклама:Лето во Банско

Не можете ни да претпоставите со каков проблем се соочува оваа жена секогаш кога ќе го вклучи фенот за коса.

Домашните миленици понекогаш можат да застанат на патот на нашата убавина 🙂

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------