Home INFO Мадона не се дава, извади се на мегдан и направи селфи (фото)

Мадона не се дава, извади се на мегдан и направи селфи (фото)

реклама:G Natural

Иако има 62 години светската поп кралица Мадона сеуште се труди да го задржи високото место на сексапилна скандалозна јавна личност и од петни жили се труди да се носи рамо до рамо со новите старлети.

Во нејзината нова Инстаграм објава повторно успеа да ги возбуди фановите објавувајки селфи во долна облека која што и не баш покрива се…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------