Home INFO Мадона не се дава, извади се на мегдан и направи селфи (фото)

Мадона не се дава, извади се на мегдан и направи селфи (фото)

реклама:Лето во Банско

Иако има 62 години светската поп кралица Мадона сеуште се труди да го задржи високото место на сексапилна скандалозна јавна личност и од петни жили се труди да се носи рамо до рамо со новите старлети.

Во нејзината нова Инстаграм објава повторно успеа да ги возбуди фановите објавувајки селфи во долна облека која што и не баш покрива се…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------