Home INFO Ме убиваш!! Фановите подзинати од фотката на Селма Хаек во виолетово бикини

Ме убиваш!! Фановите подзинати од фотката на Селма Хаек во виолетово бикини

13
реклама:Лето во Банско

Холивудската убавица Селма Хаек која важи за една од најобожуваните актерки ги изненади своите фанови на социјалните мрежи со фотка во бикини.

Убавицата сподели фотографија како ужива на плажа за време на викендот и покажа дека е згодна и на 54 години.

Фановите не престанаа да ја опсипуваат со комплименти во коментарите под фотографијата…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------