Home INFO Влетала гола во студио и удрила по водителката, гледачите во шок (видео)

Влетала гола во студио и удрила по водителката, гледачите во шок (видео)

18
реклама:Лето во Банско

На гледачите на една романска телевизија не им се верувало што гледаат во емисијата на познатата водителка Мирела Вајда, кога гола жена влетала во среде емисија обидувајки се да ја мавне со тврд предмет.

Сеуште е нејасно зошто жената го направила тоа но она што се знае е дека влега прикрадувајки се од задниот влез….

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------