Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Меган Маркл и принцот Хари откриле што сакат да прават навечер кога...

Меган Маркл и принцот Хари откриле што сакат да прават навечер кога се дома

реклама:Лето во Банско

Списанието „Hello“ ја пренесува приказната на пејачот Донел Манџина, учесник во шоуто „The Voice Kids“, кој на прославата на роденденот на кралицата се запознал со кралскиот пар Меган и Хари.

Испаднало дека тие се негови фанови и верна публика на овој тип на програма, како и редовни гледачи на истата во вечерните часови кога се релаксираат.

Донел за списанието раскажал дека неколку минути се припремал како да се поклони на војводата и војвотката од Сасекс, меѓутоа Меган вреснала само што го видела и му се фрлила во прегратка што младиот натпреварувач посебно го воодушевило и изненадило.

А што се однесува до реакцијата на принцот Хари, тој му пружил рака и му кажал како тој и Меган типуваат на него, на што Донел низ шала одговорил: „Благодарам Хари, без притисок!“

Во морето работи кои се забранети во кралскиот двор, вистинско чудо е што реалните шоуа не се.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------