Home INFO ПАПАРАЦО: Еве како навистина изгледа Лепа Брена и тоа во костум за...

ПАПАРАЦО: Еве како навистина изгледа Лепа Брена и тоа во костум за капење

реклама:G Natural

Балканската музичка ѕвезда Лепа Брена конечно е фотографирана во костим за капење.

Популарната пејачка по еден настап во Будва во дискотека останала во Црна Гора за со пријателите и семејството да ужива во краткиот летен одмор.

Колку и да се трудела да биде незабележлива сепак Лепа Брена не успеала во тоа , папараците сепак ја „фатиле“ во костим за капење.

Папарацот фотките предизвикаа лавина од коментари на социјалните мрежи. Според едни Лепа Брена изгледа одлично за своите години, но други мислат дека пластичните операции ја „уништиле“ популарната пејачка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------