Home INFO Метју Меконахи по стапките на својата колешка

Метју Меконахи по стапките на својата колешка

реклама:G Natural

Шармантниот холивудски актер Метју Меконахи неодамна го прослави својот педесетти роденден.

А на воодушевување на своите фанови, тој одучил да се приклучи на најпопуларната социјална мрежа Инстаграм.

Тој објави видео на кое на своите фанови им открива дека помалку е нервозен поради намерата преку Инстаграм да ги споделува своите ставови, и како што вели самиот себе!

View this post on Instagram

officially mcconaughey

A post shared by Matthew McConaughey (@officiallymcconaughey) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------