Home INFO Милица Тодоровиќ топлес! Пејачката се соблече и го склокоти Инстаграм (фото)

Милица Тодоровиќ топлес! Пејачката се соблече и го склокоти Инстаграм (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Пејачката Милица Тодоровиќ предизвика големо внимание со својата последна објава на Инстаграм.

Имено, пејачката секогаш е скромна со својот стајлинг и изглед и нејзините фанови останаа шокирани кога ја видоа нејзината нова фотографија каде што е топлес и со раката ги крие градите.

Веднаш доби куп коментари дека изгледа никогаш подобро и собра скоро 40 000 лајкови…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------