Home INFO Милионерот на Емина Јаховиќ се лекува од депресија?!

Милионерот на Емина Јаховиќ се лекува од депресија?!

реклама:Велигден со Стаф

Медиумите во регионот неуморно пишуваат за љубовта помеѓу Емина Јаховиќ и Садетин Саран.

Сепак турските таблоиди пласираат дека нивната романса неславно завршила.

Според написите во нив, турскиот милионер се лекува од депресија на една приватна австриска клиника.

Садетин најмногу време поминува покрај езерото и на базенот. Истата клиника ја посети и кога се разведе со сопругата“, открил неименуван извор за турски весник и посочил дека Саран е сега таму бидејќи „тешко му паднало раскинувањето со пејачката“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------