Home INFO Младата милијардерка повторно е сингл!

Младата милијардерка повторно е сингл!

реклама:G Natural

Бурниот живот на семејството Кардашијан е интересен за јавноста, па медиумите не пропуштаат да објавуваат најситни детали од нивната приватност.

Веста дека Кајли Џенер раскинала со своето момче Тревис Скот експресно го заобиколи светот.

Наводно, двојката се разделила во мир, а неколку дена по раскинувањето на Кајли и Тревис, се појавија различни гласини.

По раскинувањето, Кајли, наводно, била излезена со две девојки и по бурната ноќ не отишле дома, туку во хотелот каде што нејзиното поранешно момче Тига работел во студиото.

Кајли, наводно, го напуштила хотелот околу три часот наутро од задниот излез. Неколку минути подоцна, и Тага излегол.

По раскинувањето со Тревис Скот, потврдено е дека парот ќе го дели старателството над нивната ќерка Сторми.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------