Home INFO Мода од 17.000 долари: Ова е најскапиот изглед на Кејт Мидлтон

Мода од 17.000 долари: Ова е најскапиот изглед на Кејт Мидлтон

реклама:G Natural

Кејт Мидлтон се смета за светска модна икона, иако војводката знае да биде многу скромна кога е облеката во прашање.

Таа оваа година неколку пати се појави во ист фустан, а се појави и со скромни парчиња облека.

Сепак сумата која Кејт ја потрошила на модните комбинации изнесува 160.000 долари!

Најскапото појавување чини 17,277 долари.

Кејт во 2017 година во една офцијална посета со принцот Вилијам, носеше комплет од Шанел, чанта од истиот бренд и накит на Картиер.

Како ви се допаѓа најскапото појавување на војводката?

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------