Home INFO Модерна од мали нозе: Погледнете како Емина Јаховиќ изгледала како дете (фото)

Модерна од мали нозе: Погледнете како Емина Јаховиќ изгледала како дете (фото)

реклама:G Natural

Поп пејачката Емина Јаховиќ позната е по тоа што секогаш води сметка за својот изглед и стајлинг, а судејќи по ова фотографија, љубовта кон модата ја развила уште од детството.

Убавата пејачка на својот Инстаграм профил објавила преслатка фотографија од детството, на која позира со помладата сестра.

Веднаш можете да го забележите фантастичниот стајлинг на Емина за кој добила помош од мајка ми.

Оваа комбинација им се допаднала на фановите на пејачката, кои за оваа фотографија имала само добри коментари.

„Мојата сестра и јас, заедно во кујната. Јас се погрижив за фризурата и шминката, а облеката беше избор на мајка ми“, напишала пејачката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------