Home INFO Гради на мегдан: Цеца се разголе на Инстаграм

Гради на мегдан: Цеца се разголе на Инстаграм

реклама:Лето во Банско

Иако важи за една од најсексипилните пејачки во регионот, Цеца Ражњатовиќ ретко јавноста може да ја види разголена, за разлика од многу нејзини колешки на кои голотијата им е секојдневие.

На нелколку денови пред новата година, Цеца одлучи во сред зима, да ја разбранува социјалната мрежа со видео во кое се појавува во костим за капење.

View this post on Instagram

Ceca usred zime zagrmela u kupaćem kostimu!

A post shared by Portal Telegraf.rs/JETSET (@telegraf_jetset) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------