Home INFO Можеби има вкус за жени но не и за животни, Роналдо има...

Можеби има вкус за жени но не и за животни, Роналдо има нов чуден миленик (фото)

реклама:G Natural

Од пред извесно време во домот на Роналдо е уште по забавно, со оглед на тоа дека тој и неговата сопруга се подновија со нов миленик.

Оваа мегапопуларна двојка реши да се поднови со нов домашен миленик а станува збор за според многумина најгрдата мачка во светот која што чини помеѓу 2000 и 4000 евра.

Како изгледа овој скап миленик можете да погледете од фотографијата која што ја објави Георгина на својот Инстаграм.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------