Home INFO Комшии и се Бекамови и Роби Вилијамс… Рита Ора се преселила во...

Комшии и се Бекамови и Роби Вилијамс… Рита Ора се преселила во најскапата улица во центарот на Лондон

реклама:Велигден со Стаф

Британската пејачка со албанско потекло Рита Ора веќе некое време живее на нова локација.

Најсекси Албанката како што многумина ја нарекуваат се преселила во најскапата улица во Лондон, а први комшии и се Бекамови, Сајмон Кауел, Роби Вилијамс.

Како што пишуваат странските медиуми, Рита одлучила да се пресели од стариот крај бидејки комшиите константно се жалеле на буката која што таа ја правела приредувајки забави во нејзиниот дом.

Како ќе ја прифатат новите комшии и дали и тие ќе реагираат на гласната музика ќе дознаеме наскоро.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------