Home INFO Му меша на Душко среде Дубаи, Јелена Карлеуша ужива на плажа

Му меша на Душко среде Дубаи, Јелена Карлеуша ужива на плажа

реклама:G Natural

Додека во медиумите се шпекулира дали бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ ќе опстане, таа со сите сили се труди во јавноста да покаже дека нејзиниот брак е стабилен и дека ги надминале сите проблеми.

Таа во моментов е во Дубаи заедно со нејзините ќерки и Душко, а дека уживаат заедно покажуваат сликите и видеата кој што таа ги сподели на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

????‍????‍????‍????☀️ #dubai

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------