Home INFO Незгода на снимањето на новиот спот на Јелена Розга /ВИДЕО/

Незгода на снимањето на новиот спот на Јелена Розга /ВИДЕО/

реклама:G Natural

Горда на својот нов сингл и спот хрватската пејачка Јелена Розга не го крие воодушевувањето од своите соработници и оваа нова песна која што несомнено ги освојува нејзините обожаватели.

По текст на пејачката Емина Јаховиќ и спот снимен од нејзиниот стар соработник режисерот Дарио Радушин, песната „Моје прољече“ несомнено ќе биде голем хит.

Она што на социјалните мрежи е хит е кусо видео кое што го објави пејачката од снимањето на спотот каде што таа за време на кадрите во снег случајно паѓа. Каква е нејзината реакција погледнете тука…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------