Home INFO На раперот Раста му се заканува казна затвор заради оваа фотографија

На раперот Раста му се заканува казна затвор заради оваа фотографија

реклама:G Natural

Раперот пред неколку дена на својот Инстаграм профил објавил фотографии од моментите каде што ужива во базен со својата ќеркичка која што ја има од бракот со Ана Николиќ.

И покрај првото воодушевување кај фановите на прекрасните идилични семејни фотки, она што ги шокираше и разгневи сите беше запалениот џоинт во пепелникот кој што се гледа на една од сликите.

Реакциите во јавноста не стивнуваат а доколку надлежните се позанимаваат со ова, можно е раперот да добие и казна затвор од 3 до 12 години заради конзумирње наркотици.

фото:Инстаграм
фото:Инстаграм
РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------