Home INFO На раперот Раста му се заканува казна затвор заради оваа фотографија

На раперот Раста му се заканува казна затвор заради оваа фотографија

реклама:Лето во Банско

Раперот пред неколку дена на својот Инстаграм профил објавил фотографии од моментите каде што ужива во базен со својата ќеркичка која што ја има од бракот со Ана Николиќ.

И покрај првото воодушевување кај фановите на прекрасните идилични семејни фотки, она што ги шокираше и разгневи сите беше запалениот џоинт во пепелникот кој што се гледа на една од сликите.

Реакциите во јавноста не стивнуваат а доколку надлежните се позанимаваат со ова, можно е раперот да добие и казна затвор од 3 до 12 години заради конзумирње наркотици.

фото:Инстаграм
фото:Инстаграм
РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------