Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сеуште е секс-бомба, Памела Андерсон го прслави роденденот со секси фотка за...

Сеуште е секс-бомба, Памела Андерсон го прслави роденденот со секси фотка за фановите

реклама:G Natural

Со провокативна фото сесија како лежи во кревет на стомак истакнувајки ги нејзините нозе и задник Памела Андерсон ги почести фановите за својот 53ти роденден а со тоа честитајки го „Денот на Канада“.

Сексапилната актерка од „Чувари наплажата“ и понатаму изгледа неодоливо а тоа го споделија во многуте коментари нејзините верни фанови.

View this post on Instagram

Happy 🇨🇦 day!

A post shared by Pamela Anderson 🌸 (@pamelaanderson) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------