Home INFO Нада Топчегиќ пее а публиката орално се задоволува!!! Шокантно ВИДЕО кое ќе...

Нада Топчегиќ пее а публиката орално се задоволува!!! Шокантно ВИДЕО кое ќе ве занеме! (+18)

реклама:G Natural

Е ова сеуште не сте го виделе, ќе ве шокира видеото од фолклорен концерт!

Пејачката Нада Топчегиќ одсекогаш знаела да направи хаос на нејзините настапи, но ова богами првпат се случува на нејзин концерт а и на било кој фолк концертен настан.

Додека Нада пее еден од своите хитови и публиката се забавува, една љубовна двојка се забавува на друг начин. Со орално задоволување ужива еден пар без око да им трепне меѓу присутните на настанот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------