Home INFO Градник на „изволте“ и акробатско трико: Ова е веројатно најчудното издание на...

Градник на „изволте“ и акробатско трико: Ова е веројатно најчудното издание на Северина до сега

реклама:Велигден со Стаф

Северина е позната по својот истанчен стил на облекување. Убавата пејачка е секогаш тренди со најразлични и оргинални комбинации и е една од најубаво облечените жени во Хрватска.

Нејзиниот последен стајлинг кој што го носела на концертот во Словенија дефинитивно е најчудното издание на Севе до сега.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------