Home INFO Најстарата од кланот Кардашијан со најмлад маж! Еве го избраникот (ФОТО)

Најстарата од кланот Кардашијан со најмлад маж! Еве го избраникот (ФОТО)

реклама:G Natural

Познатата Крис Џенер, веќе влегува во шестата деценија, но очигледно нема проблеми со искажување на љубов кон својот нов избраник 35-годишниот Кори Гембл.

Крис секаде се фали  дека го има “најдобриот секс во животот” со своето ново момче и дека купила многу нов долен веш, откриваат нејзините пријатели.

Крис дури купила и стан во Њујорк, за да можат таа и Кори да се забавуваат, а никој да не им пречи.

Да потсетиме, бившиот сопруг на Крис Џенер, Брус го смени полот и стана жена, Кејтлин.

Got at it ………… just a guy from ATL #metball #tommyhilfiger

A post shared by Corey Gamble (@coreygamble) on

Just Getting ready … 2018. @thomasjhilfiger did the tux thanx bro.

A post shared by Corey Gamble (@coreygamble) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------