Home INFO Наставникот ја понижи пред целото одделение, еве како му врати (ВИДЕО)

Наставникот ја понижи пред целото одделение, еве како му врати (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Децата на новата генерација не се научени да молчат и да трпат навреди со наведнати глави.

Погледнете што се случи во едно училипте во Русија, кога нервозниот наставник го навредуваше девојчето пред целото одделение!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------