Home INFO Наташа Беквалац: Како ме запросуваа така се мажев, ја сум вистинска будала

Наташа Беквалац: Како ме запросуваа така се мажев, ја сум вистинска будала

реклама:Велигден со Стаф

Во последното интерву во емисијата на Огнен Амиџиќ, Наташа откри дека често се заљубува и дека заради тоа дури и истражувала се за тоа.

„Гуглав! Фино си напишав „што е заљубување“ и потоа читам. Навистина ме интересираше. Кога ќе се заљубам јас сум поинаква, вистинска будала“, рече Наташа во емисијата.

Потоа откри дека не смета за некој од нејзините мажи во животот дека е погрешен. На крајот додаде дека се надева во иднина дека ќе успее да пронајде некој кој што навистина ќе и одговара, но со напомена дека нема повторно да се мажи и дека тој лист не и значи повеќе ништо.

Она што исто така го направи Наташа гостувајки во „Ами Џи Шоу“ се предизвиците кои што Огнен ги имаше за неа, а можете да ги погледнете во кусиот сегмент од емисијата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------