Home INFO Семејството Црнокрак горди на својата наследничка, Моника со прва интернационална титула за...

Семејството Црнокрак горди на својата наследничка, Моника со прва интернационална титула за убавина

реклама:G Natural

Овој период брачниот пар Црнокрак е навистина горд на својата ќерка Моника која ја претставуваше Македонија на изборот за убавина „Miss Summer International 2018“ кој се одржа во Кипар.

Во нејзиниот прв интернационален настап таа ја освои титулата Мис фотогеничност и достојно ја претстави нашата земја а уште повеќе своето семејство кое што го имаше како поддршка на самиот избор.

Мики и Светлана Црнокрак веќе долги години се докажани професионалци во светот на модата и изборите за убавина така што нивната најголема желба дефинитивно полека се остварува, да имаат наследничка во нивниот бизнис и некој кој што ќе ги наследи нивните стапки.

И посакуваме уште многу успеси и титули на Моника која што веруваме дека ќе биде успешна како мама Светле

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------