Home INFO Не била од секогаш волку згодна: Ретро фотка од Северина предизвика лавина...

Не била од секогаш волку згодна: Ретро фотка од Северина предизвика лавина од коментари! (фото)

реклама:G Natural

Северина со години важи за модна икона и секс бомба на балканските простори. Секогаш изгледа беспрекорно, и внимава на секој детал од нејзиниот изглед.

Но од секогаш не била вака згодна.

На интернет повторно е актуелна една ретро фотографија од пејачката, направена во далечната 2009 година.

Пејачката била на одмор во Дубровник, со тогашниот вереник. На фотографијата веднаш се приметуваат нејзините облини, а само неколку години подоцна, сексипилната пејачка го среди своето тело до совшенство.

Без разлика дали „шета“ облини или фит тело, убавата Северина секогаш ќе мами машки погледи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------