Home INFO Не и е потребен раскош: Ана Ивановиќ уште еднаш покажа колку е...

Не и е потребен раскош: Ана Ивановиќ уште еднаш покажа колку е скромна (ФОТО)

реклама:Велигден со Стаф

Популарната тенисерка Ана Ивановиќ ги користи последните денови од летото да се релаксира на плажа.

Скриена од љубопитните погледи, Ана се опушта на песочна плажа.

Тенисерката на друштвените мрежи објави фотографија на која е потполно сама на плажа.

Фановите коментираа дека со својата скромност Ана се разликува од останатите јавни личности кои сакаат да се фалат и на социјалните мрежи да споделуваат луксуз.

Dreaming of the ???? and some ☀️

A post shared by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on

Тенисерката пред околу пет месеци се породи а неверојатно е колку брзо се врати во форма.

Телото на Ана е совршено!

Can’t believe summer is almost over ☀????????

A post shared by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------