Home INFO Убавина на тони: Дневна доза Марјана Станојковска

Убавина на тони: Дневна доза Марјана Станојковска

реклама:G Natural

Познатата македонска лото девојка Марјана Станојковска на својот Инстаграм профил повторно објави неколку нови фотографии од нејзиниот летен одмор.

Како и секогаш, предизвика бура од реакции.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------