Home INFO Не им пречат на сите голите фотки на Северина!

Не им пречат на сите голите фотки на Северина!

реклама:G Natural

Неодамна од кога новата серија на голи фотки на Северина ја здогледаа светлината на денот, се огласи нејзиниот менаџер кој ги обвини „бившите“, но и пејачката која апсолутно ја поддржува.

Пејачката Милица Тодоровиќ го прокоментира селфито на атрактивната Северина и рече:

„Кога сите жени во нејзини години би изгледале како неа, би требало да одат без облека или само ви гаќи“ – рекла неодамна Милица.

„Северина изгледа толку добро на сликите! Таа ми е мене навистина бомба! Ние две си куцкаме преку Инстаграм и секогаш ја прашувам: Што јадеш и што пиеш кога толку совршено изгледаш?!“ – додала Милица

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------